Dowiedz się czegoś o mnie

Moja historia

Zawsze wiedziałam, że chcę pomagać innym i wspierać ich w rozwoju. Jednak w pewnym momencie zdecydowałam obrać nieco inny kierunek…

Od początku

Nazywam się Agata Burnatowska. Ukończyłam 5-letnie studia Psychologii na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz akredytowaną przez ICF (International Coach Federation) szkołę coachingu Mukoid.

 

 

W trakcie studiów zdecydowałam, że swoją wiedzę o psychice ludzkiej wykorzystam w świecie biznesu, dlatego przez wiele lat działałam w branży marketingowej. Odkrywałam nieświadome potrzeby konsumentów, analizując ich problemy oraz pragnienia w roli klientów.

 

 

To, co najbardziej ceniłam w tej pracy, to możliwość bezpośredniej interakcji z ludźmi. Oprócz współpracy z zespołem i konsumentami, miałam do czynienia z klientami biznesowymi, którzy zwracali się do mnie z prośbą o pomoc w rozwoju ich marki. Aby efektywnie ich wesprzeć, musiałam dogłębnie zrozumieć ich potrzeby, w tym te, o których początkowo sami nie mieli pojęcia.

 

 

Jednak po latach postanowiłam wrócić do korzeni i skupić się na tym, co sprawia mi największą radość – pracy nad rozwojem indywidualnym człowieka, mając na celu poprawę jakości jego życia.

Zostałam coachem, ponieważ...

Pragnę pozytywnie wpływać na ludzi, wspierając ich w procesie zmiany, rozwoju oraz dążeniu do spokoju i zadowolenia.

 

Uważam, że aby naprawdę cieszyć się życiem, trzeba w nie aktywnie inwestować i brać za nie pełną odpowiedzialność.

 

 

Wierzę, że dobre samopoczucie oddziałuje nie tylko na daną osobę; dobra energia promieniuje na otoczenie.

Moje podejście

Patrzę na człowieka holistycznie, uwzględniając integrację umysłu, duszy i ciała. Aby skutecznie wprowadzić zmiany, konieczne jest uwzględnienie wszystkich tych aspektów. Zależy mi, by każda zmiana wnosiła wartość zarówno na poziomie zewnętrznym, jak i wewnętrznym.

 

Szczególnie fascynuje mnie psychoneuroimmunologia (PNI) – dyscyplina naukowa, analizująca zależności między umysłem a ciałem, często określana również jako psychosomatyka. Bada ona interakcje umysłu z układami, takimi jak nerwowy, odpornościowy czy hormonalny.

 

Nasze codzienne doświadczenia, reakcje i emocje mają wpływ na naszą fizjologię. Dlatego wierzę, że poprzez podnoszenie swojej świadomości, bycie uważnym oraz rozumienie własnych zachowań, możemy wpłynąć na nasze zdrowie oraz jakość życia.

trochę więcej o moim podejściu

Zasady, które stosuję w swojej pracy

Zasada # 1

To Ty jesteś głównym źródłem zasobów i Ty decydujesz, nad czym chcesz pracować.

Zasada #2

Celem naszej współpracy jest pozytywna zmiana.

Zasada #3

Nie jestem mentorem, nie będę udzielać Ci rad.

Zasada #4

Pracujemy jak partnerzy, jak równy z równym.

Zasada #5

Nasza relacja jest oparta na bezpieczeństwie i zaufaniu.

Zasada #6

Coaching dotyczy całego Ciebie – od ciała, poprzez umysł, po emocje. Bierze pod uwagę Twoją przeszłość, teraźniejszości i przyszłość.

Liczę, że

Pozwolisz sobie na głębsze spotkanie
z samym sobą niż kiedykolwiek dotąd

Pytania do mnie?

Jeśli masz wątpliwości, coś jest dla Ciebie niejasne, zachęcam do kontaktu